HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1992 yılında büyük ve cesur bir atılım olarak nitelendirilen, ilerleyen yıllarda övünç kaynağı, Türk özel hastaneciliğinin de en güzel örneği olan Bayındır Söğütözü Hastanesi, sağlık hizmetinde yakaladığı evrensel çizgi ile bugün Bayındır Sağlık Grubu olarak 26 işletme yılını geride bırakmıştır.

Ülkemiz insanlarının sağlık standartlarını yükseltmeye kendini adayan Bayındır Sağlık Grubu, ilkleri başlatan bir sistem ile açılışından bu yana birçok atılım gerçekleştirmiştir. Ortaya koymuş olduğu performans ile az zamanda çok ve büyük işler başarma gayreti içinde olmuştur.

15 Temmuz 1992’den bugüne Bayındır Sağlık Grubu, Bayındır Söğütözü Hastanesi, Bayındır Kavaklıdere Hastanesi, Bayındır Diş Klinikleri, Bayındır Levent Tıp Merkezi ve Bayındır İçerenköy Hastanesi yatırımları ile büyüyerek, dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

Bayındır Söğütözü Hastanesi ile Bayındır Kavaklıdere Hastanesi 10-14 Temmuz 2006 tarihlerinde başarılı bir denetim süreci sonrasında Joint Commission International (JCI) tarafından Türkiye’de iki hastanesine birden Akreditasyon Belgesini alan ilk sağlık grubudur. Bu başarının temelinde açıldığı ilk günden itibaren, hasta odaklı, kanıta dayalı ve her yeni gün daha nitelikli hizmet verme anlayışının Bayındır çalışanları tarafından özümsenmiş olması gerçeği bulunmaktadır. Ekim 2009, Kasım 2012 ve Kasım 2015 tarihinde her iki hastanemiz de reakredite edilerek kalite sürecindeki devamlılığını kanıtlamıştır.

Bayındır Sağlık Grubu, 21. yüzyıla girerken, değişen sosyo ekonomik ve yaşam biçimlerinin kaçınılmaz sonucu olarak Türk halkının onuruna yakışan ve hakettiği sağlık hizmetini, dünya standartlarında sunma çabası ile yüksek teknolojiye sahip medikal ekipman ve donanımı, nitelikli ve deneyimli tam gün çalışan uzman tıp adamları ve çağdaş hastane yönetim sistemiyle, güvenilir, prensiplerine bağlı, prestijli, kurumsallaşma sürecini tamamlamış bir işletme haline gelmiştir.

Çağdaş her türlü öneriye açık olan Grubumuz, tıbbi araştırmaları desteklemeyi ve nitelikli personel kadrosunu sürekli eğitmeyi kendisine görev edinmiştir. Örnekleri içinde ekol teşkil eden Bayındır Sağlık Grubu ülkenin en değerli meslek adamlarını bünyesine almış ve bunun sonucunda da sağlık sektöründe en iyi hizmeti verdiğini Türk kamuoyuna kanıtlamıştır.

Bayındır Sağlık Grubu’nun, 26 yılda biriktirdiği ve bir kültüre dönüştürdüğü kalite ve etik anlayışını içinde yer aldığı İş Bankası Grubu’nun değerleriyle harmanlayarak özel bir konum oluşturduk. Bundan sonraki sorumluluğumuzun bu konumu korumak ve geliştirerek sürdürmek olduğunun, bunun için her zaman gurur duyduğumuz nitelikli kadrolarımız ve teknolojik alt yapımızla, insan sağlığına katkı için var gücümüzle çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz.

  • Plastik ve Estetik Cerrahi
  • Rekonstrüktif Cerrahi
  • Lazer Uygulamaları
  • Kök Hücre